ОБМІН ТА ПОВЕРНЕННЯ

ВИ МОЖЕТЕ ОБМІНЯТИ, АБО ПОВЕРНУТИ ТОВАР, ПРИДБАНИЙ В НАС ПРОТЯГОМ 14 ДНІВ З МОМЕНТУ ОТРИМАННЯ ЗАМОВЛЕННЯ

Звертаємо Вашу увагу, що компанія Tablecloth не несе відповідальності за вартість обміну, або повернення і за будь-які інші пов'язані з цим витрати товарів належної якості.

Для оформлення обміну або повернення, будь ласка, зверніться до нас, зателефонувавши за номерами вказаними в розділі «Контакти».

Товари повинні мати всі бірки і товарний вигляд. Ношені або попрані товари належної якості обміну чи поверненню не підлягають.

Після підтвердження обміну або повернення нашим менеджером, будь ласка, відправте нам товар за вказаними реквізитами.

Увага! У випадку обміну, або повернення товарів належної якості Tablecloth не бере на себе оплату витрат за пересилання чи доставку товарів які обмінюються, або повертаються.

Якщо Ви отримали бракований товар або товар, який не відповідає Вашому замовленню, то ми обов'язково БЕЗКОШТОВНО замінимо його на новий. Бракований товар повертається інтернет-магазину для проведення експертизи.


ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ

Після отримання Вашої посилки ми перевіримо зовнішній вигляд товару, перед тим, як здійснити його обмін на товари іншого розміру, або повернути їхню вартість.

Оформлення обміну або повернення коштів займає до 7 робочих днів після отримання Вашої посилки.

Повернення коштів здійснюється з використанням тієї ж форми оплати, яка була використана при покупці.

Якщо Ви оплачували Ваше замовлення накладеним платежем, або переказом на банківську карту, то кошти будуть повернуті на Вашу банківську карту (номер карти Ви можете повідомити нашому менеджеру при оформленні повернення).