КОРИСТУВАЛЬНА УГОДА ТА ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

КОРИСТУВАЧА УГОДА

Дана Угода користувача (Далі Угода) регулює відносини між (далі tablecloth.com.ua або Адміністрація) з одного боку і користувачем сайту з іншого. Сайт https://www.tablecloth.com.ua/ не є засобом масової інформації. Використовуючи сайт, Ви погоджуєтесь з умовами цієї угоди. Якщо Ви не погоджуєтесь з умовами цієї угоди, не використовуйте сайт tablecloth.com.ua!
Предмет згоди
Адміністрація надає користувачеві право на розміщення на сайті наступної інформації:
Предмет згоди
Адміністрація надає користувачеві право на розміщення на сайті наступної інформації: - текстової інформації - посилань на матеріали, розміщені на інших сайтах
Права та обов'язки сторін
Користувач має право: - здійснювати пошук інформації на сайті - отримувати інформацію на сайті Адміністрація має право: - на свій розсуд та необхідність створювати, змінювати, скасовувати правила - обмежувати доступ до будь-якої інформації на сайті - створювати, змінювати, видаляти інформацію Користувач зобов'язується: - забезпечити достовірність інформації, що надається - не порушувати працездатність сайту - не використовувати скрипти (програми) для автоматизованого збору інформації та/або взаємодії з Сайтом та його Сервісами Адміністрація зобов'язується: - підтримувати працездатність сайту за винятком випадків, коли це неможливо з незалежних від Адміністрації причин.
Відповідальність сторін
- адміністрація не несе жодної відповідальності за послуги, що надаються третіми особами - у разі виникнення форс-мажорної ситуації (бойові дії, надзвичайний стан, стихійне лихо тощо) Адміністрація не гарантує збереження інформації, розміщеної Користувачем, а також безперебійну роботу інформаційного ресурсу
Умови дії Угоди
Ця Угода набуває чинності за будь-якого використання цього сайту. Угода перестає діяти у разі появи нової версії. Адміністрація залишає за собою право в односторонньому порядку змінювати цю угоду на власний розсуд. Адміністрація не повідомляє користувачів про зміну в Угоді.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

ФОП Дмитртшина Ірина Броніславівна

Ця Політика конфіденційності персональних даних (далі – Політика конфіденційності) діє щодо всієї інформації, яку даний сайт, на якому розміщений текст цієї Політики конфіденційності, може отримати про Користувача, а також будь-які програми та продукти, розміщені на ньому.

1. ВИЗНАЧЕННЯ ТЕРМІНІВ

1.1 У цій Політиці конфіденційності використовуються такі терміни:

1.1.1. «Адміністрація сайту» – уповноважені співробітники на управління сайтом, що діють від його імені, які організують та (або) здійснює обробку персональних даних, а також визначає цілі обробки персональних даних, склад персональних даних, що підлягають обробці, дії (операції), що здійснюються з персональними даними даними.

1.1.2. «Персональні дані» - будь-яка інформація, що відноситься до прямо чи опосередковано визначеної або фізичної особи (суб'єкта персональних даних).

1.1.3. «Обробка персональних даних» - будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збирання, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміну), вилучення, використання, передачу (поширення, надання, доступ), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.

1.1.4. «Конфіденційність персональних даних» - обов'язкова для дотримання Адміністрацією сайту вимога не допускати їхнього навмисного розповсюдження без згоди суб'єкта персональних даних або наявності іншої законної підстави.

1.1.5. «Користувач сайту (далі Користувач)» – особа, яка має доступ до сайту, за допомогою мережі Інтернет та використовує даний сайт для своїх цілей.

1.1.6. "Cookies" - невеликий фрагмент даних, надісланий веб-сервером і зберігається на комп'ютері користувача, який веб-клієнт або веб-браузер щоразу пересилає веб-серверу в HTTP-запиті, намагаючись відкрити сторінку відповідного сайту.

1.1.7. IP-адреса — унікальна мережна адреса вузла в комп'ютерній мережі, побудованій за протоколом IP.

2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

2.1. Використання Користувачем сайту означає згоду з цією Політикою конфіденційності та умовами обробки персональних даних Користувача.

2.2. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, Користувач повинен припинити використання сайту.

2.3.Ця Політика конфіденційності застосовується лише до цього сайту. Адміністрація сайту не контролює та не несе відповідальності за сайти третіх осіб, на які Користувач може перейти за посиланнями, доступними на цьому сайті.

2.4. Адміністрація сайту не перевіряє достовірності